4 BŁEDY KTÓRE NISZCZĄ TWOJĄ ATRAKCYJNOŚĆ

Jak często twoje randki kończą się słowami “miło było cię poznać” i już nigdy się do siebie nie odzywacie? Dziś pokażę ci jakie są największe i najczęstsze błędy popełnianie przez mężczyzn, które niszczą twoją wartość w oczach dziewczyny. Jeśli masz już dość frustrujących randek, na których marnujesz tylko czas i pieniądze, to zapraszam do czytania.

STARANIE SIĘ

Całe społeczeństwo mówi ci, że masz być uprzejmy i starać się o dziewczynę. Mówią ci, że jeśli odpowiednio się postarasz, to na pewno ci wyjdzie. Efektem jest to, że potem myślisz o niej cały dzień, kupujesz jej kwiaty, zabierasz na randki do parku i restauracji, a efektem tego jest jedno wielkie “chuj ci w dupe frajerze”, bo dziewczyna przestaje się do ciebie odzywać i nie wiesz dlaczego. Przecież “starałeś się”, powinno być wszystko okej, powinna cię pokochać, a zamiast tego cię olała…

Jestem pewny, że każdy w swoim życiu był w takiej sytuacji. I ja kiedyś byłem w takim miejscu, ale na szczęście znalazłem na to receptę, którą teraz ci przedstawię. Ta recepta będzie dla ciebie drogowskazem i kompasem tego jak postępować względem dziewczyny. Nazwałem ten koncept balansem inwestycji.

Czym jest inwestycja? Inwestycja oznacza staranie się o względy drugiej osoby. W interakcji zawsze są dwie osoby i zazwyczaj jedna stara się bardziej od drugiej i to ta osoba, która stara się mniej zawsze ma większą wartość.

Wyobraź sobie taką skalę. Z jednej strony jest to co ty oferujesz i robisz dla dziewczyny, a z drugiej to co ona oferuje i robi dla ciebie. Teraz chcesz żeby zawsze ona robiła więcej i tylko jeśli robi więcej stara się bardziej, wtedy ty nagradzasz ją tym, że też się starasz o nią. Jest to oczywiście o wiele rozleglejszy koncept, ale to jest jego podstawowe założenie. Jeśli zaczniesz używać tego konceptu, to zobaczysz, że nagle będziesz miał o wiele więcej wartości w oczach kobiet.

NIE DAWANIE JEJ MÓWIĆ

Kolejnym błędem, który widzę cały czas, to jednostronna konwersacja. Facet mówi przez 90% czasu, a dziewczyna przez 10%, przy czym facet boi się, że nie uda mu się utrzymać rozmowy, że będzie nudno, że musi coś mówić i zastanawia się co zrobić kiedy nie wie co powiedzieć. Prawda jest taka, że każdy facet, który jest dobry z kobietami, nie będzie starał się mówić dużo na randkach. Często będzie mówił bardzo mało, a wszystko co będzie mówił będzie bardzo istotne.

Pomyśl sobie, czy gdyby dziewczyna, z którą się spotykasz poszła na randkę z Leonardo DiCaprio, to on by ciągnął rozmowę czy może to ona za wszelką cenę próbowałaby utrzymać rozmowę? Czy myślisz, że Hugh Hefner przejmowałby się, że nie wie co powiedzieć?

To oczywiście nie znaczy, że masz być introwertycznym, zamkniętym w sobie milczkiem, ale przestań tyle mówić. Jeśli jesteś początkującym, to i tak pewnie mówisz same bezwartościowe rzeczy, które nie są interesujące. Zacznij zastanawiać się jak możesz sprawić żeby to co mówisz było wartościowe. Pooglądaj komików i standuperów, naucz się opowiadać historie, rób spajki emocjonalne, ale przede wszystkim zacznij dawać dziewczynie mówić! Umyślnie zostawiaj ciszę patrząc się w tym samym czasie dziewczynie w oczy. Nałoży to presję na dziewczynę i sprawi, że ona też będzie ciągnęła rozmowę. Jeśli to zrobisz gwarantuję ci, że nagle to dziewczyny zaczną ciągnąć rozmowę z tobą. Będą myśleć „w końcu jakiś gość, który nie jest ciotą i nie stara się o mnie za wszelką cenę”…

BRAK PROWADZENIA RANDKI DO PRZODU

Dziewczyny uwielbiają seks! Zapamiętaj to raz na zawsze.
Kiedy dziewczyna przychodzi na randkę, to liczy, że się z tobą prześpi. Dlaczego? A dlaczego nie? Czy ty nie liczysz, że się z nią prześpisz? Ona myśli tak samo! Inaczej nie przyszłaby na randkę, a w tym czasie oglądałaby po raz szósty kolejny sezon Friendsów. Problem pojawia się wtedy kiedy zamiast spoko gościa wychodzisz na ciotę bez wartości. Wtedy rzeczywiście nie chce się z tobą przespać, bo czemu miałaby! Zacznij więc stosować powyższe rady i na pewno będziesz mieć wartość.

Kiedy masz już wartość, to co dalej? Teraz musisz pamiętać o naturalnej progresji konwersacji. Co jeśli dziewczyna przychodzi na randkę, chce się z tobą przespać, ty chcesz się przespać z nią, masz wartość, ale z jakiegoś powodu nie zabierasz jej do domu, nie próbujesz jej pocałować i w żaden sposób nie eskalujesz tej interakcji do przodu. Wtedy ona pomyśli, że jesteś po prostu debilem i stracisz całą zbudowaną wartość.

Kolejna rzecz do zapamiętania : jeśli dziewczyna chce się z tobą przespać, a ty się z nią nie prześpisz, to pomyśli że jesteś idiotą i cię oleje! Zacznij więc prowadzić interakcję do przodu przez cały czas. Jak to robić? Odsyłam do naszych innych postów:

ZBYTNIE SKUPIENIE NA WYNIKU

Ostatnim błędem jaki dziś omówię jest zbytnie skupienie się na wyniku. Często objawia się to bólem dupy, wkurzeniem, że ci nie wychodzi, oraz traktowaniem dziewczyny przedmiotowo i bez empatii. Te wszystkie wymienione rzeczy zabijają twój gejm. Jasne, musisz chcieć doprowadzić interakcję do seksu czy relacji, ale nie możesz być do tego przywiązany. Twoim głównym celem jest interakcja sama w sobie i zabawa/dobre emocje. Naturalną progresją tej zabawy jest seks! Zacznij więc traktować kobiety z empatią i przestań patrzeć na nie jak na zdobycz czy dowód twoich umiejętności.

Pamiętaj, że gejm to proces, a nie jedno wydarzenie. Jeśli będziesz skupiał się tylko na jednej interakcji i miał ból dupy, że ci nie wyszło, to nigdy nie staniesz się dobry. Uczysz się dzięki błędom, które popełniłeś! Możesz wykorzystać swoje wkurzenie i ból dupy jako motywację. Nie hejtuj siebie, ani dziewczyny. Wkurz się na swój brak cierpliwości, niesumienną pracę i brak wystarczających umiejętności. Zacznij pracować nad sobą i nad swoimi umiejętnościami, to dziewczyny przestaną cię olewać!

Wszystkie błędy, które tutaj wymieniłem, to najczęściej popełnianie błędy jakie dostrzegam wśród nowych osób, które przychodzą na mój mentoring. Jestem pewny, że każdy kto czyta to, czy to na grupie czy na blogu, popełnił minimum jeden z tych błędów. Zastanów się, który z nich ty najczęściej popełniasz i od razu zastosuj rozwiązanie, ciesząc się rezultatami.

Tymczasem chciałem zadać ci pytanie: jak długo już siedzisz w temacie uwodzenia? 2 lata? 4 lata? Odpowiedz teraz sobie na pytanie czy jesteś zadowolony ze swoich wyników? Z iloma dziewczynami przespałeś się przez ostatnie 6 miesięcy? Czy byłeś zadowolony z ich atrakcyjności lub wartości? Jeśli przespałeś się przez ostatnie 6 miesięcy z minimum 4 dziewczynami, to gratulacje. To znaczy, że masz tylko dwa razy gorsze wyniki od przeciętnej osoby na naszym mentoringu.

Jednak mimo wszystko powinieneś pogratulować sobie, bo doszedłeś do tego sam. Jeśli natomiast przez ostatnie 6 miesięcy nie spałeś z tyloma dziewczynami z iloma byś chciał, to na co jeszcze czekasz?! Trzeba coś zmienić w twoim życiu. Jak długo jeszcze chcesz być nieszczęśliwy, jak długo jeszcze chcesz nie mieć wyników?

2-4 lata to wystarczający okres. Po takim czasie powinieneś spać przynajmniej z 1 dziewczyną tygodniowo, albo być we wspaniałej relacji z dziewczyną, która cię kocha… Zastanawiasz się teraz gdzie w takim razie jest problem i jakie jest rozwiązanie? Problem jest w tym, że próbujesz zrobić to sam i nikt ci nie pomaga! Każda osoba, którą znam, która stała się dobra z kobietami, miała jakiegoś mentora. Nawet ja miałem swoich mentorów. Musisz mieć kogoś kto już przeszedł tę drogę i może ci pokazać jak ty możesz to zrobić, a jeśli myślisz, że jesteś w stanie zrobić to sam, to jesteś w totalnym błędzie. Nie masz tyle czasu. Przecież twoim marzeniem nie jest uczyć pickupu tylko być dobrym z dziewczynami.

Kiedy ja zaczynałem, wychodziłem po 8 godzin dziennie codziennie i poznawałem dziewczyny. Jeśli masz tyle czasu, to droga wolna, możesz nauczyć się tego sam, ale jeśli nie, to z przykrością muszę stwierdzić, że potrzebujesz kogoś kto pozwoli stać ci się dobrym z dziewczynami, a ty poświęcisz na to tylko 1,5h dziennie. Pół roku temu zastanawiałem się nad tym jak pomóc takim osobom jak ty. Wraz z moim zespołem wpadliśmy na wspaniały pomysł!
„Co gdyby istniał sposób na to, by ludzie mieli dostęp do całej naszej wiedzy, doświadczenia i do nas samych, wraz z planem tego co powinni robić i to wszystko przy całodobowej opiece z naszej strony 24/7?”

Tak właśnie powstał pomysł na nasz mentoring. Nie widziałem drugiego takiego projektu w Polsce. Każdy kto dołączył do naszego mentoringu w przeciągu ostatniego pół roku, ma już rezultaty z kobietami. Mamy 100% skuteczności.

Jeśli chcesz stać się mężczyzną, który ma dostęp do tylu kobiet ile chce, to nie musisz dołączać do naszego mentoringu. Możesz poświęcić wiele kolejnych lat ciągłego, samodzielnego rozwoju, tylko po to by osiągnąć to, co osiągniesz w pół roku dzięki naszej pomocy i w oparciu o sprecyzowany plan działania.

Jeśli zrozumiałeś już problem samodzielnego rozwoju, to nasz mentoring będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Pewnie chciałbyś dowiedzieć się jak to działa, ile kosztuje, itp. Nic prostszego.
Wystarczy, że klikniesz teraz w TEN link i zarezerwujesz odpowiadający Ci termin, a ktoś z naszego zespołu odezwie się do Ciebie i odpowie Ci na wszystkie pytania.

Nie czekaj i napisz już teraz. Już za długo czekałeś ze zmianą swojego życia!

Podobne wpisy