CO TAK NAPRAWDĘ OZNACZA BYCIE SAMCEM ALFA

Czy boisz się tego, że jak rozmawiasz z jakąś dziewczyną, to nie jesteś wystarczająco alfa, nie masz wystarczająco wartości? Ostatnio jeden z moich studentów zapytał mnie jak mieć wartość w konwersacji, jak być alfa… Moja odpowiedź zmieniła jego interakcje z dziewczynami nie do poznania. Od tamtej pory przez miesiąc przespał się już z 3 dziewczynami i zrobił jeden trójkąt. W skrócie jest to jedna z najważniejszych koncepcji jakiej możesz się nauczyć jeśli chodzi o relacje z kobietami i dzisiaj się jej nauczysz w tym poście. Przejdźmy teraz do teorii…

BYCIE SAMCEM-ALFA

Zacznijmy od tego jak być samcem alfa, dlaczego w ogóle warto nim być i co nam to daje? Bycie samcem alfa oznacza posiadanie w danym otoczeniu wartości, która przekracza wartość wszystkich innych, czyli bycie samcem alfa to bycie najbardziej wartościową osobą w otoczeniu, aczkolwiek to nie wszystko. Bycie samcem alfa oznacza też bycie przywódcą, musisz być decydującą osobą, podejmować decyzje za grupę i prowadzić wszystkich w grupie. Jeśli jesteś samcem alfa, to twoje interakcje z dziewczynami są mega łatwe. Łatwo przychodzi ci doprowadzenie interakcji do seksu czy wejścia w relacje, bo każda dziewczyna chce być z samcem alfa. Jest tak dlatego, że zazwyczaj ktoś kto ma cechy alfa jest też najważniejszą osobą w grupie i społeczeństwie, co zapewni dziewczynie bezpieczeństwo, dobre emocje i wysoki standard życia.
Jak w takim razie mieć najwięcej wartości w otoczeniu i być przywódcą?

POSIADANIE WARTOŚCI

Podstawową rzeczą którą musisz zrobić aby mieć wartość w otoczeniu, jest zrozumienie co tą wartość kreuje. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poście, który już kiedyś napisałem (link: https://www.facebook.com/…/3778194…/learning_content/… ) Kiedy już wiesz co kreuje wartość, możesz ustalić jak ty będziesz kreował wartość, niektóre czynniki kreujące wartość będą łatwiejsze do wdrożenia, a niektóre trudniejsze. Które więc są najłatwiejsze i dają najlepszy efekt?

  • SUBKOMUNIKACJE

Utrzymuj mocny kontakt wzrokowy, używaj niskiego i donośnego głosu, twój język ciała powinien być wyluzowany.

  • HISTORIE DHV

W rozmowie poruszaj tematy i używaj zdań, które demonstrują wartość. Dwa najprostsze tematy to koleżanki i podróże. „Wczoraj byłem z moją koleżanką tam i robiliśmy to”, albo „byłaś kiedyś w Portugalii? Portugalia jest zajebista robiłem tam to i tamto…”.

  • PRZEKONANIA (MINDSET)

Myśl o sobie jako o facecie z wysoką wartością. Nigdy w siebie nie wątp, myśl że jesteś zajebisty i każda dziewczyna cię uwielbia, posiadaj pozytywne założenia odnośnie wszystkiego.

  • POSIADANIE STANDARDÓW

Musisz mieć standardy. Zapisz cechy swojej wymarzonej kobiety, wygląd, charakter itp. Następnie w interakcji z kobietą zadawaj pytania, które pokażą ci czy dziewczyna ma te cechy charakteru, np: chcę inteligentnej dziewczyny, więc pytam „jakie książki ostatnio czytałaś?”.

  • NIEBYCIE NEEDY

To kluczowy punkt. Musisz mieć bardziej wyjebane niż dziewczyna, z którą rozmawiasz. W każdej interakcji jest jedna osoba, która ma bardziej wyjebane od drugiej i zazwyczaj ta osoba ma większą wartość. Ty musisz być tą osobą, która ma bardziej wyjebane.

To 5 czynników, które najłatwiej zaaplikować i może zrobić to każdy – ty też. Przejdźmy teraz do tego jak być przywódcą.

BYCIE PRZYWÓDCĄ

Jeśli chodzi o bycie przywódcą, to są 3 aspekty, które muszą być zrealizowane jeśli chcesz być samcem alfa. Jakie to aspekty?

  • PRZEWODZENIE

W każdej interakcji jedna osoba przewodzi w danym czasie, a druga podąża. Jeśli mówicie na temat, który ty poruszyłeś, jeśli idziecie tam gdzie ty chcesz, jeśli robicie to co ty chcesz, to oznacza, że w danym momencie to ty przewodzisz w interakcji. Absolutnie musisz przewodzić min. 80% czasu interakcji. Jeśli tego nie robisz, będziesz beta i dziewczyna nie będzie cię szanować, więc zwracaj uwagę na to czy: robicie to co ty chcesz, rozmawiacie na temat, który cię interesuje, jesteście tam gdzie ty chcesz, idziecie tam gdzie ty chcesz.

  • BRANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA INTERAKCJE

Poza przewodzeniem, musisz brać także odpowiedzialność za interakcję. Wszystko co dzieje się w interakcji jest twoją zasługą i tak też musisz na to patrzeć. Za co powinieneś brać odpowiedzialność?
– emocje w interakcji: interakcja musi być pozytywna
– eskalacja: interakcja musi iść do przodu, w stronę seksu
– sytuacja, w której jesteście: musicie być w miejscu, które jest dobre do rozmowy i można tam uprawiać seks. Również sytuacja musi być korzystna dla was obu, dziewczyna cię lubi, jest podniecona itp.

  • NARZUCANIE I UTRZYMANIE RAMY

W każdej interakcji istnieje jakaś rama interakcji. Rama oznacza zestaw zachowań i poglądów na temat danej rzeczy, sytuacji, osoby, czy wydarzenia. Ustalasz ramę przez to co mówisz, robisz i myślisz. Jeżeli myślisz „jestem zajebisty”, jeżeli zachowujesz się jak osoba z wysoką wartościa, to taką ramę będziesz miał w interakcji. Musisz narzucać ramę, którą chcesz ustalić i dodatkowo musisz potrafić ją utrzymać. Dla przykładu ramą może być przekonanie „dziewczyny uwielbiają seks”. Zzachowuj się zgodnie z tą ramą. Jak zachowywałby się mężczyzna, który jest święcie przekonany, że dziewczyny uwielbiają seks? Zadaj sobie to pytanie i zachowuj się zgodnie z odpowiedzią – będzie to utrzymywanie ramy.

To już wszystko co musisz wiedzieć jeśli chodzi o bycie samcem alfa, natomiast nie jest to wszystko co możesz zrobić. Jeśli chciałbyś poprawić swoje relacje z kobietami, od dawna nie spałeś z żadną dziewczyną lub nie możesz utrzymać wartościowych dziewczyn przy sobie, albo może nie śpisz z dziewczynami które są dla ciebie 10/10, to znaczy, że musisz coś z tym zrobić!

Jeśli chcesz uzyskać darmową pomoc w stawaniu się lepszym z kobietami, umów się już teraz na darmową konsultację ze mną lub moim zespołem. Możesz to zrobić klikając przycisk poniżej.
Zrób to teraz żeby nie przegapić tej zajebistej okazji na zmianę swojego życia. Gwarantuję ci, że nasza pomoc zmieni twoje życie na zawsze w mgnieniu oka!

Podobne wpisy