JAK PISAĆ TAK ŻEBY DZIEWCZYNY CI ODPISYWAŁY TINDER + ROZMOWA OD OTWARCIA DO SPOTKANIA

NIE PISZ TEGO CO KAŻDY

Tytuł tego punktu sam w sobie jest odpowiedzią, ale teraz pytanie co w takim razie pisać? Zacznijmy od tego co robi każdy facet i czego unikać.

  1. hej/cześć/witam (jako otwarcie)
  2. płytkie komplementy jak np: jesteś piękna/masz ładny uśmiech
  3. propozycje wyjścia w drugiej/pierwszej wiadomości np: hej może jakiś spacer
  4. seksualizacja, np: lubisz na ostro/ale bym ci klapsy sprzedał
  5. nudne pytania: co tam, itp

To jest to co pisze większość gości. Teraz powiesz „no ale jak mam pisać coś innego jak nic mi nie przychodzi do głowy” – jako odpowiedź mam dla ciebie kilka prostych rad.

  1. Zamiast typowych hej itp, popatrz na jej profil i zastanów się jaki ciekawe stwierdzenie na jej temat przychodzi ci do głowy i użyj tego jako otwarcie.
  2. Zadawaj pytania, które są ważne dla ciebie, coś co naprawdę chcesz o niej wiedzieć.
  3. Zapisuj w notatniku wszystkie wiadomości, na które dostałeś dobrą reakcję i używaj ich podczas pisania z kolejnymi dziewczynami.
  4. Jeśli dajesz komplementy, to tylko bardzo specyficzne i oryginalne np: uwielbiam to jak patrzysz się na ten kubek.

IMPROWIZACJA

Teraz pójdziemy o level wyżej i zastanowimy się jak napisać coś kreatywnego. Generalnie improwizacja składa się z dwóch rzeczy: z inspiracji i znaczenia wiadomości. Oznacza to, że musisz znaleźć coś co stanie się inspiracja dla danej wiadomości i zwracać uwagę czy nie wychodzisz na zjeba/klauna ze swoją improwizacją.

JAK ZNALEŹĆ INSPIRACJĘ?

Popatrz na jej profil. Zwróć uwagę na specyficzne rzeczy w zdjęciach i w opisie, a następnie zastanów co przychodzi ci do głowy w związku z tym. Popatrz na to co ona pisze i zastanów się co przychodzi ci do głowy w związku z tym. Popatrz na to co ty piszesz i zastanów co przychodzi ci do głowy w związku z tym. Teraz czas na znaczenie wiadomości czyli jak przy tym wszystkim nie wyjść na idiotę. Omówię to w następnym punkcie.

ODPOWIEDNIE RAMY

Zanim zacznę poruszać ten punkt chciałbym szybko wyjaśnić wszystkim początkującym czym jest rama. Rama to podświadome znaczenie danej rzeczy i jej potencjał/zakres. Ustalasz ją poprzez wszystko co robisz, czyli np. jak jesteś w klubie, to tam jest rama imprezy, jak mówisz do kogoś kocham cię, to ustala się rama miłości. Wszystko co robimy ustala ramy i mogą być one atrakcyjne, albo nie.

Każda wiadomość ma jakiś subkomunikat o tobie, dopóki nie będziesz zwracał uwagi na ten subkomunikat, to nie staniesz się atrakcyjny. Jakie są zatem odpowiednie ramy? Niestety jest to odpowiedź na kilka godzin prezentacji, bo jest to absolutny filar i podstawa podrywu, ale dam wam jakieś podstawowe wskazówki: zabawa, bycie autentycznym, dominacja, pewność siebie, zdecydowanie, opanowanie. To są jedne z wielu atrakcyjnych ram, które możesz mieć w tym co robisz lub mówisz. Zawsze jak coś piszesz zastanów się czy wynika to z odpowiedniej ramy.

POLARYZACJA

Ostatnim punktem na dziś będzie koncept polaryzacji. Jest to bardzo prosty, ale i głęboki koncept. Definicja polaryzacji w języku polskim to „wyraźne zaznaczanie się różnic między jakimiś pojęciami, poglądami itp.”
Natomiast ja określiłbym polaryzację jako stabilne napięcie. Wkurzenie to niestabilne napięcie. Podniecenie to stabilne napięcie, np: cięciwa łuku jest napięta, ale to dobrze inaczej by nie była użyteczna, więc w twojej konwersacji musi istnieć polaryzacja (napięcie) i musisz je utrzymać inaczej konwersacja będzie nudna.

Jak stworzyć napięcie: używaj pozytywnych i negatywnych stwierdzeń na temat dziewczyny. Bądź lekko arogancki. Pokazuj, że masz standardy. Nie dawaj sobą pomiatać. Mów i rób co chcesz. Prowadź konwersacje zawsze w stronę seksu (oczywiście nie od razu).

To tylko kilka bardzo podstawowych przykładów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat pisania z kobietami lub jak być bardziej atrakcyjnym facetem, to pobierz nasz Darmowy Poradnik.

Podobne wpisy