JAK SPRAWIĆ ŻEBYŚ MIAŁ WYNIKI Z TINDERA

Jeśli chodzi o podejście facetów do tindera, to zawsze widzę 3 typy:
1. Nie używam tindera, tinder nie działa, musisz być przystojny, aby mieć tam wyniki
2. Mam tindera, ale mi nie idzie. Mam mało par, laski mi nie odpisują, nie mogę się umówić.
3. Mam tindera, mam randki, ale wszystkie laski, które zaliczam są słabe i ciężko mi się umówić.

Wszyscy ci faceci nie mają takich wyników jakie chcieliby mieć, albo wcale nie mają wyników. Najważniejsze pytanie jakie musisz sobie zadać, to czy jesteś jednym z nich?

Jeśli widzisz siebie w którejś z tych trzech kategorii i chciałbyś móc położyć swoje ręce na miękkim tyłku pięknej dziewczyny, która po wymianie kilku wiadomości na tinderze, przyszła od razu do ciebie do domu, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie.
Jeśli zrozumiesz to co jest tutaj napisane i zastosujesz się do zawartych tutaj rad, to na pewno będziesz miał tyle matchy ile chcesz, zaczniesz zaliczać dziewczyny z tindera i w końcowym rezultacie stwierdzisz, że tinder jest zajebisty!

Skąd to wiem? Wiem to, ponieważ ja też byłem jednym z tych gości, którzy mają chujowe wyniki z tindera, albo w ogóle ich nie mają.

RÓWNANIE TINDERA

Wyniki z tindera mają pewien wzór. Zrozumienie go jest kluczem do sukcesu. Wzór ten wygląda tak:
czas x (ilość matchy podzielona przez czas x ilość ładnych lasek przez ilość matchy x ilość odpowiedzi przez ilość ładnych lasek x ilość przejść na inną aplikację przez ilość odpowiedzi x ilość randek przez ilość kontaktów(fb/numerów) x ilość domknięć przez ilość randek) = twój wynik. Co można wyciągnąć z tego wzoru? Czytaj dalej.

CZAS SPĘDZONY NA TINDERZE I ILOŚĆ UŻYWANYCH APLIKACJI

Na początku wzoru jest czas. Wpływa on na całą resztę wzoru więc im więcej czasu poświęcisz na tinderze tym lepszy będziesz miał wynik co to oznacza? Jeśli twój profil jest dwa raz gorszy od najlepszego profilu na tinderze, to wystaczy że spędzisz 2 x więcej czasu na tinderze, a powinieneś mieć ten sam wynik.

To samo tyczy się ilości aplikacji, na których jesteś. Jeśli masz 2x gorsze wyniki od najlepszego profilu na tinderze w twoim mieście, to wystarczy, że użyjesz większej ilości aplikacji. Jakich aplikacji warto używać :

 • tinder (top 1)
 • badoo
 • fb dating
 • czasami jeszcze bumble (tylko w warszawie i za granicą)
 • instagram (jeśli wiesz jak zrobić dobry profil i jak tam działa gejm)
 • roksa (tylko jeśli jesteś idiotą)

Ile, kiedy i jak powinieneś siedzieć na tinderze:
Qykorzystaj tyle lików żebyś miał od 5 do 15 par razem na wszystkich apkach i napisz do wszystkich. Nie zostawiaj par. Nie chomikuj ich. Wchodź na apki wieczorem od 18 do 22 (wtedy jest tam największy ruch). Czasami moje rozmowy ciągną się do 2.

TWÓJ PROFIL

Ilość matchy podzielona przez czas i ilość ładnych lasek przez ilość matchy: to ile będziesz mieć matchy warunkuje czas jak spędzisz i jakość twojego profilu, więc jeśli masz mało matchy lub nie masz ich wcale, to musisz popracować nad swoim profilem – to samo się tyczy tego, że nie masz dobrych matchy.

Profil składa się ze zdjęć i opisu. Jeśli chodzi o zdjęcia, to wzór jest taki: twój wygląd x twoje subkomunikacje x DHV x jakość zdjęć. Nad każdym z tych czynników możesz popracować:

 • wygląd: styl, siłownia, fryzjer
 • subkomunikacje: to jaki masz język ciała na zdjęciach (dobry fotograf może ci pomóc, ale najlepszy jest ktoś kto zna się na gejmie, np: ja)
 • DHV: są różne rodzaje DHV na tinderze. Najprostsze to twoje pasje i podróże – (dodaj foty podczas realizacji swojej pasji i ze swoich podróży za granicą albo jak robisz coś ciekawego).
 • jakość zdjęć : nie dodawaj selfie, każde zdjęcie powinno być zrobione w dobrej jakości i być obrobione przez dobrego fotografa w photoshopie – jednym zdaniem zapisz się na sesje zdjęciową, tylko pls nie idź do byle kogo. Jak nie znasz fotografa, który wie jak robić zdjęcia na tindera, to odezwij się do mnie, a pomogę ci znaleźć fotografa…

TWÓJ TEXTGAME

Ilość odpowiedzi przez ilość ładnych lasek x ilość przejść na inną aplikację przez ilość odpowiedzi x ilość randek przez ilość kontaktów(fb/numerów).
Kolejnym czynnikiem jest twój text game: on składa się z:

 1. OPEN: pierwsze dwie wiadomości
 2. VIBE: ogólnie rozmowa
 3. CLOSE: umówienie się na randkę i przejście na inną apke
 4. ROZMOWA NA INNEJ APCE : upewnienie się, że laska przyjdzie na randkę

W zależności od tego, w której fazie masz największy problem nad nią powinieneś popracować. Jeśli w którymś momencie interakcji jakaś część nie działa, to inne też nie mają znaczenia. Każda część procesu musi być zoptymalizowana.
Textgame to mega rozległy temat, więc jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej obczaj moduł text game na naszej grupie https://www.facebook.com/groups/377819466474782/learning_content/?filter=247508393005881 lub zapisz się na darmową konsultację.

TWOJE RANDKI

Ilość domknięć przez ilość randek. Ostatnim czynnikiem warunkującym twój wynik będzie skuteczność twoich randek. Jeśli minimum 50% twoich randek nie kończy się seksem i minimum 80% twoich randek nie jest u ciebie w domu, to robisz coś nie tak. Randki składają się z 5 kroków:

 1. text game przed randką
 2. wejście do domu
 3. budowanie socjalnego kapitału
 4. eskalacja w stronę seksu

Jeśli coś jest nie tak w twoich randkach to powód leży w którymś z tych 4 punktów, tak samo jak z text gamem randki to rozległy temat i już na naszej grupie są na ten temat posty https://www.facebook.com/groups/377819466474782/learning_content/?filter=247508393005881 , więc jeśli nie idą ci randki to obczaj te posty lub odezwij się do mnie.

Jak to się ma do naszych 3 typów facetów, wymienionych na początku wpisu:

 • Pierwszy typ: nie używam tindera. Uważa, że tinder nie działa, albo że musisz być przystojny. Zacznij używać tindera i zwróć uwagę na czynniki, które opisałem na górze. Zastanów się, który u ciebie leży najbardziej i zrób coś z tym.
 • Drugi typ: mam tinder, ale mi nie idzie, mam mało par, laski mi nie odpisują, nie mogę się umówić. Jeśli masz mało par to znaczy, że masz słaby profil.
 • Trzeci typ: mam tindera, mam randki, ale wszystkie laski, które zaliczam są słabe i ciężko mi się umówić. Jeśli masz pary, ale ci nie odpisują, to znaczy że masz słaby text game. Jeśli nie masz atrakcyjnych par, to masz słaby profil.

JAKIE POWINIENEŚ MIEĆ WYNIKI:

Są 4 poziomy profilów, randek i textgejmu:

Profil:

 1. chujowy: nie masz par
 2. średni: masz pary, ale mało
 3. dobry: masz pary jest ich wystarczająco i czasami są mega dobre
 4. zajebisty: masz tyle par, że nie jesteś w stanie do nich napisać i dużo dobrych lasek

Text game:

 1. chujowy: laski ci nie odpisują
 2. średni: odpisują ci, ale mega ciężko się umówić
 3. dobry: umawiasz się i laski ci odpisują, ale masz 1-2 randki tygodniowo max i nie zawsze są to super dupy
 4. zajebisty: masz tyle randek ile chcesz i z takimi dziewczynami jakie chcesz

Randki:

 1. chujowy: laski umawiają się tylko na spacer, a rozmowa się nie klei
 2. średni: czasami uda ci się zaliczyć laskę na drugiej, może pierwszej randce, ale jest to dość rzadkie
 3. dobry: ruchasz min 30% lasek i 50% zabierasz do domu
 4. zajebisty: ruchasz 80%+ lasek i praktycznie każdą zabierasz do domu od razu

Zastanów się teraz, na którym poziomie jesteś w każdej z tych 3 kategorii. Da ci to klarowność tego nad czym powinieneś popracować. Osobiście moje wyniki to 3 randki w tygodniu z 80% close ratio, z wyglądu średnia to 8 na 10. Wchodzę na tindera 2 razy w tygodniu po 2-3 godziny. Mógłbym mieć oczywiście lepszy wynik, gdybym siedział więcej, ale po zaruchaniu 3 lasek tygodniowo zazwyczaj mam już dość do końca tygodnia.

Oczywiście nie zawsze tak było… kiedy zaczynałem nie miałem żadnych wyników. To pokazuje, że ty też możesz dojść do takiego poziomu, jeśli tylko jesteś gotowy poświęcić na to swój czas.

Jeżeli nie chcesz uczyć się wszystkiego od zera i chcesz znaleźć mentorów, zapisz się już teraz na Darmową Konsultację, klikając w przycisk poniżej.
Pozdrawiam Kamil

Podobne wpisy