JAK ZABRAĆ DZIEWCZYNĘ NA RANDKĘ JUŻ PO DWÓCH MINUTACH ROZMOWY

Musisz przyznać, pewnie wiele razy podchodziłeś już do dziewczyn na ulicy i po tym jak wymieniliście ze sobą kilka zdań, to albo się rozstaliście, albo wziąłeś numer, który nic ci nie dał. Nie powinno tak być. Przynajmniej połowa twoich interakcji z kobietami powinna kończyć się na randce, po której mielibyście ze sobą dalszy kontakt! Niestety pewnie nie wiesz jak to zrobić, więc dziś wyjaśnię ci jak zabrać dziewczynę na randkę już w pierwszych dwóch minutach twojej interakcji.

DLACZEGO SZYBKIE RANDKI SĄ WAŻNE

Kiedy podchodzisz do dziewczyny, to jedynym sposobem na to, żeby ona cię polubiła jest spędzenie z nią czasu, ale ostatnią rzeczą, której chce dziewczyna, to stanie z nieznajomym na środku chodnika i gadanie przez 15 min. W momencie, w którym idziesz z dziewczyną na szybką randkę:
Po pierwsze, automatycznie nie jesteście już nieznajomymi. Dziewczyna nie poszłaby gdzieś z nieznajomym, więc jeśli to zrobiła, to w jej głowie musiała cię skategoryzować jako spoko gościa.


Po drugie, stwarzasz okazję do spędzania z tobą czasu, co sprawi, że będzie miała czas żeby cię naprawdę polubić i w rezultacie będzie chciała pójść z tobą do domu, albo umówić się z tobą na następną randkę. Oprócz tego istnieje coś, co nazwałem naturalnym progresem interakcji. Jeśli jesteś w interakcji, to naturalne jest to, że dana interakcja będzie stawać się coraz bardziej intymna. Jeśli robisz wszystko dobrze, a co za tym idzie interakcja staje się intymna, wtedy dziewczyna będzie oczekiwać od ciebie, że będziesz posuwał tę interakcję do przodu (dziewczyna nie zrobi tego za ciebie, bo wyszłaby na dziwkę).

Każdy inteligentny socjalnie facet zrobiłby coś, żeby tę interakcję posunąć dalej – w stronę seksu, np: poszedłby z dziewczyną na randkę, wziął jej numer, pocałował ją. Jeśli dziewczyna cię lubi, to oczekuje, że będziesz eskalował interakcję. Co się dzieje jeśli tego nie robisz? Dziewczyna zacznie uważać cię za idiotę. Pomyśli, że coś jest z tobą nie tak i przestanie cię lubić. Musisz posuwać interakcję do przodu, a najlepszym sposobem aby to zrobić na samym początku waszej znajomości, jest zabranie dziewczyny na szybką randkę.

PRZEKONANIA PODCZAS BRANIA DZIEWCZYNY NA SZYBKĄ RANDKĘ

Zapamiętaj to raz na zawsze – jeśli dziewczyna z tobą rozmawia, to znaczy, że cię lubi! A jeśli dziewczyna cię lubi, to znaczy, że chce żebyś się z nią przespał, ale do tego potrzebuje czasu żeby ci zaufać, podniecić się i upewnić się, że jesteś spoko gościem. Jak zatem powinien wyglądać twój mindset, kiedy zabierasz dziewczynę na randkę: “Jesteśmy dwiema osobami, które się lubią i próbują znaleźć sposób na to, żeby spędzić ze sobą więcej czasu”. Dodatkowo: obiekcją nr1 dziewczyny na temat pójścia z tobą na randkę, poza jej logistyką, jest to czy będzie tam bezpiecznie, czy będzie mogła odejść kiedy zechce, czy nie będzie dziwnie. Wiadomość, którą twoje postępowanie powinno jej przekazywać to: pójdziemy gdzieś gdzie jest bezpiecznie, będziemy się dobrze bawić i jeśli nie będzie ci się podobać możesz odejść.

CO JEST WAŻNE PRZED ZABRANIEM DZIEWCZYNY NA SZYBKĄ RANDKĘ

1) Jak dużo masz jej uwagi – pierwszą rzeczą, na której powinieneś się skupić, to jak dużą uwagę daje ci dziewczyna. Dlaczego? Dlatego, że jeśli dziewczyna daje ci swoją uwagę, to znaczy, że masz dla niej wartość, a jeśli masz wartość, to znaczy, że cię lubi i chce z tobą spędzić czas. Przykład dużej uwagi: podchodzisz do dziewczyny, ona się zatrzymuje, rozmawiacie ze sobą, sama zadaje ci pytania. Przykład małej uwagi: podchodzisz do dziewczyny, ona idzie dalej, patrzy w telefon, nie zadaje pytań i tylko odpowiada, albo nic nie mówi, nie utrzymuje z tobą kontaktu wzrokowego.

2) Jaka jest jej logistyka – kolejną, bardzo ważna rzeczą jest to, co ta dziewczyna teraz robi. To jaką logistykę ma dziewczyna będzie warunkować to co możecie razem zrobić w tym momencie. Są 3 rodzaje logistyki, które napotkasz: – logistyka na numer – dziewczyna śpieszy się, ma coś do zrobienia lub czeka na kogoś. W tym wypadku pogadaj z nią chwilę i weź numer.


– logistyka na szybką randkę – dziewczyna ma coś do zrobienia, ale albo nie jest to super ważne, albo ma jakiś okres wolnego czasu, np: 1h, bo czeka na pociąg. Idealny scenariusz na szybką randkę. Dopóki dziewczyna może z tobą usiąść gdzieś na 10 min, to to wystarczy.


– logistyka na pulla – od logistyki na szybką randkę różni się tym, że żeby miało sens zabranie dziewczyny do domu, to po pierwsze musicie spędzić ze sobą wystarczająco czasu, żeby chciała wejść do twojego mieszkania. Po drugie jeśli już do ciebie wejdziecie, to musi być wystarczająco czasu żebyście mogli się ze sobą przespać. Prawda jest taka, że jeśli jesteś zaawansowany, to prawdopodobnie minimalny czas, który potrzebujesz żeby przespać się z dziewczyną to 1,5h. Wyjątek, to jeśli dziewczyna jest na ciebie mega napalona, natomiast każdy początkujący i średnio zaawansowany potrzebuje około 3h-7h, żeby przespać się z dziewczyną. Jeśli więc dziewczyna ma powyżej 1,5h czasu wolnego, możesz próbować zabrać ją od razu do domu, albo najpierw na szybką randkę, a potem do domu.

3) Czy złapałeś hooka? Ostatnim elementem układanki jest hook point. Żeby dziewczyna brała pod uwagę pójście z tobą na randkę, musi bardziej chcieć tego żebyś został, niż żebyś sobie poszedł i musi chcieć zainwestować w interakcję żebyś został. Tym jest właśnie hook point – jest to moment, w którym dziewczyna bardziej chce żebyś został, niż żebyś sobie poszedł.

JAK ZBADAĆ LOGISTYKĘ

Jak już wcześniej powiedziałem, w szybkich randkach logistyka jest bardzo istotna. Jak więc ją zbadać? Rozmawiając z dziewczyną, chcesz dowiedzieć się dwóch rzeczy:

  • Co robi teraz
  • Co robi potem

Im dokładniejszą odpowiedź znasz na te pytania, tym lepiej. W każdej konwersacji, po wymianie kilku zdań, zapytaj się co robi dokładnie w tym momencie – i drąż temat aż nie dostaniesz dokładnej, sprecyzowanej odpowiedzi. Zapytaj co robi później – i również drąż aż do uzyskania konkretnej odpowiedzi. Te dwa pytania dadzą ci na tacy logistykę każdej dziewczyny.

JAK ZAPROPONOWAĆ SZYBKĄ RANDKĘ

Przyszedł w końcu ten moment, kiedy widzisz, że dziewczyna daje ci dużo uwagi, złapałeś hooka i znasz jej logistykę. Co teraz? Jak pójść z nią na randkę? Szybkie randki mają 2 zasady:Postaw ją przed faktem dokonanym – jeśli dziewczyna cię lubi i ma dobrą logistykę, to chce z tobą iść na randkę. Wystarczy, że będziesz się zachowywał tak jak by tak było. Czy pytałbyś się swojego przyjaciela czy pójdzie z tobą na herbatę? Pewnie nie. Po prostu powiedział byś “chodźmy się czegoś napić”, albo “usiądźmy tam” – postawił byś go przed faktem dokonanym w formie rozkazującej.Przewódź – żeby ta metoda zadziałała, musisz być jej pewny, a to oznacza, że jeśli już powiesz “chodźmy na herbatę”, to musisz zacząć iść w stronę tej herbaty, nie czekając na decyzje dziewczyny, zachowuj się tak jakby decyzja została już podjęta.

JAK RADZIĆ SOBIE WYMÓWKAMI

Jest duża szansa, że dziewczyna będzie miała jakieś obiekcje przed pójściem z tobą. Jeśli dostajesz obiekcje, to zadaj sobie sześć pytań:

  1. Czy mnie lubi, czy mam jej uwagę, czy złapałem hooka(oznaki zainteresowania)?
  2. Czy przewodzę, stawiam ją przed faktem dokonanym?
  3. Jak dużej inwestycji od niej wymagam?
  4. Czy jej wymówka jest prawdziwa?
  5. Czy dostaję twarde czy miękkie “nie”?
  6. Czy jestem w stanie zmienić jej emocje, żeby ze mną poszła?

Wytłumaczę teraz wszystkie punkty od 3 do 6:
3) Jak dużej inwestycji od niej wymagam – jeśli dziewczyna ma tylko 15 min czasu zanim przyjedzie jej pociąg, który jest raz na 4 godziny, a ty proponujesz jej pójście na kawę 5 min od miejsca w którym jesteście, to wymagasz od niej za dużej inwestycji i to powoduje obiekcje. Metodą na to są babe steps, czyli jeśli dziewczyna nie zgadza się na pójście z tobą na kawę, to pójdź z nią na ławkę obok. W momencie kiedy dziewczyna zacznie już iść z tobą, możesz zmienić zdanie i pójść na kawę, im mniejszej inwestycji wymagasz tym większa szansa, że powie “tak”, a im więcej “tak” powie, tym większa szansa, że na większe inwestycje również powie “tak”.

4) Czy jej wymówka jest prawdziwa – to ważne pytanie. Jeśli jej wymówka jest prawdziwa, to wyjściem jest rozwiązanie logistyki. Logiczna odpowiedź na jej obiekcie np: „za 5 min mam tramwaj” – „ok w takim razie usiądziemy na przystanku”. Rozwiązałeś jej wymówkę, dając jej logiczne rozwiązanie. Jeśli natomiast wymówka jest kłamstwem, np. “śpieszę się” kiedy po prostu sobie spaceruje, to znaczy, że musisz zmienić jej emocje, to co czuje w danej sytuacji. O tym jak to zrobić, mówię w jednym z postów na naszej grupie na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/377819466474782)

5) Czy dostaje twarde czy miękkie “nie” – kolejny bardzo ważny punkt. Jak stanowcze jest “nie”, które ci daje? Czy mówi “nie, nie zrobię tego i sobie idzie”, czy może mówi “nie, chyba nie mogę, nie wiem czy to dobry pomysł”. Takie “nie” nazywamy miękkim “nie”. Jeśli wiesz co robisz, możesz je z łatwością przejść.

6) Czy jestem w stanie zmienić jej emocje, żeby ze mną poszła – jeśli dostajesz twarde “nie”, to jedyną opcją na to, żeby z tobą poszła, to zmienić jej emocje, więc czy możesz to zrobić? Czy wiesz jak to zrobić?

POMYSŁY NA SZYBKĄ RANDKĘ

Na koniec podam wam parę pomysłów na szybką randkę. Ułożyłem je według wymaganej inwestycji i logistyki od najmniejszej (najgorszej) do największej (najlepszej).

Po prostu spacer – najprostsza idea ever. Po prostu rozmawiając z dziewczyną, mówisz “chodźmy się przejść” i zaczynasz iść. Istnieją dwa bardzo fajne triki związane z tą metodą: jeśli dziewczyna szła w jakimś kierunku, to zacznij iść w tamtym kierunku. To sprawi, że na pewno za tobą pójdzie, bo też tam idzie. Po chwili natomiast zmień zdanie i zmień kierunek na ten, który ty chcesz (używaj tej metody tylko jeśli dziewczyna słabo na ciebie reagowała w interakcji). Możesz wykorzystać spacer jako rozbicie inwestycji np: idziesz z nią, ale idziecie w stronę kawiarni, albo twojego mieszkania i po drodze zasadzasz pulla, np: herbatę.

Ławka – również bardzo proste – usiądźcie na najbliższej ławce, możesz to połączyć ze spacerem np: idziecie gdzieś usiąść, znasz spoko ławkę/miejsce. Rada: wybierz ławkę, obok której nie ma za dużo ludzi, im bardziej niewidoczna tym lepiej, będzie bardziej intymnie.

Herbata/kawa – warto żebyś wiedział gdzie obok miejsca, w którym podchodzisz do kobiet, po drodze do twojego domu jest starbucks, albo jakaś inna kawiarnia, Mówisz po prostu “chodźmy napić się kawy herbaty” trick: możesz powiedzieć „właśnie szedłem napić się herbaty chodź ze mną”.

Bar/pub – to samo co z kawą i herbatą, zazwyczaj proponuję to w ten sposób: “Byłaś kiedyś w xyz?(nazwa jakiegoś pubu), zajebiste miejsce. Jest tam to i to (historia o tym dlaczego jest zajebiste)”. Następnie daję propozycję pójścia tam.

Twoje mieszkanie – to jest równocześnie najlepsza i najtrudniejsza opcja, bo pomijając fakt, że musisz umieć robić pulla(zabieranie laski w dogodne dla ciebie miejsce) żeby to wyszło, to jeszcze musisz jakoś tam dojść. Schemat, który używam zazwyczaj: mówię „chodźmy się przejść” -> idziemy w stronę mojej chaty -> „piłaś kiedyś xyz?” -> „co ty na to żeby się napić?”-> wchodzę do bramy jak gdyby nigdy nic i liczę, że wejdzie.
Jeśli nie wejdzie, to siadam z nią na ławce przed mieszkaniem i próbuję znów wejść po 15/30 min. Daję dziewczynie powód wejścia do mnie, np. idziemy napić się herbaty (oczywiście na początku nie mówię, że idziemy do mnie).

Wszystkie metody przedstawione w tym poście zadziałają pod warunkiem, że będziesz wiedział jak zacząć interakcję i jak być na tyle atrakcyjnym, żeby dziewczyna w ogóle chciała z tobą rozmawiać. Niestety ten post byłby za długi, gdybym to tutaj poruszył, więc jeśli chcesz dowiedzieć się jak być atrakcyjnym mężczyzną, to zapraszam cię na naszą tajną grupę na facebooku, gdzie znajdziesz więcej tego typu materiałów:
https://www.facebook.com/groups/377819466474782

Możesz również zapisać się na darmową konsultację. Chętnie cię poznam i dam ci kilka wskazówek odnośnie twoich problemów. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i wybierzesz dogodny dla siebie termin.

Pozdrawiam Kamil z Social Dynamics

Podobne wpisy