Podstawy dla początkujących

Approach Anxiety (AA) – strach przed podejściem

Strach przed podejściem – nie rób nic na siłę, wychilluj się i pozwól mu odejść. Podejmij decyzję, że podejdziesz i nie zastanawiaj się tylko to zrób. Strach wynika z tego, że nie widzisz społecznego pozwolenia do danego zachowania i twój stan emocjonalny jest zbyt negatywny.

Spraw żeby każde podejście było naturalne, nie kombinuj nic. Myśl o tym, że jesteś facetem, a ona dziewczyną i to naturalne. Nie myśl o jakichś niesamowitych taktykach, ani co zrobisz potem. Bądź tu i teraz, weź na siebie odpowiedzialność za interakcję. Laska nie zrobi tego za ciebie.

Open (początek rozmowy)

Możesz powiedzieć cokolwiek. To co mówisz nie ma znaczenia. Znaczenie ma kto to mówi. Pamiętaj o uśmiechu, tonacji głosu (ma być głośny i donośny, niski i zdecydowany) i zdecydowaniu w mowie ciała.

Nie uciekaj od laski, otwórz się i pozwól jej doświadczyć ciebie, a nie twoich linijek z neta. Podstawowe otwarcia jeśli zaczynasz:

 • Cześć jestem…(twoje imię)
 • Cześć ładne… (włosy, spodnie, itp)
 • Cześć jesteś najładniejszą dziewczyną która tu stoi, siedzi(jeśli dziewczyna stoi lub siedzi gdzieś sama bez innych ludzi w pobliżu)
 • Gdybym nie podszedł żałował bym przez kolejne 5 sekund (nie działa na nightgame)

Ważne! Nigdy nie idź za dziewczyną. Zatrzymaj się w miejscu i otwórz ją. Jeśli jesteś w klubie, to nie chodź po całym klubie, tylko stań w miejscu i otwieraj dziewczyny, które przechodzą, albo stoją w pobliżu. Nie chodź po klubie i nie szukaj dziewczyny.

Hook

Hook to moment, w którym dziewczyna zaczyna myśleć, że jesteś spoko. Pojawia się zainteresowanie i zaczyna inwestować. Nie przejmuj się tym podpunktem. Hook powinieneś osiągnąć w ok. 1-3min konwersacji. Rozpoznasz go po tym ile uwagi dostajesz od dziewczyny i czy chce odejść czy może woli z tobą zostać.

Push-pull

Masz ładne włosy, ale nienawidzę twoje kurtki – Dajesz komplement, albo negujesz coś. „Nienawidzę papierosów” (jeśli pali). „Jesteś z Wrocławia? -Tak. -Nienawidzę Wrocławia”.
pytania: Skąd jesteś, Z kim tu jesteś, Co robisz potem, Co studiujesz – Każde pytanie jest dobre.

Łańcuch asocjacji

Mówisz to co skojarzy ci się z danym tematem, np:

– Co studiujesz?
– Zarządzanie
– Kiedyś zarządzałem farmą u dziadka, apropo dziadka, to nie wiem jak twój, ale mój jest bardzo stary, wiesz co jeszcze jest stare lodziarnia tuż za rogiem, serio istnieje od kiedy żyję, apropo życia to co sądzisz o…

Neg

Krytykujesz albo wyśmiewasz dziewczynę w zabawny sposób np:

 • ale jesteś gruba (kiedy jest super wysportowana)
 • masz perukę? -Nie -Aha,ale nie przejmuj się i tak wyglądają ładnie
 • w sumie to jesteś całkiem spoko
 • przypominasz mi mojego ziomka

Vibe + speed date lub close

Po prostu gadasz z dziewczyną. Opowiadasz jej o sobie. Pytasz o nią, opowiadasz historie, żartujecie, itp.

Jeśli dziewczyna chce z tobą zostać, idź z nią na randkę lub jeśli jesteś w klubie idź z nią gdzieś w bardziej intymne miejsce. Robiąc to nie przejmuj się niczym i zadbaj o to żeby było to naturalne, czyli nie kombinuj nic tylko powiedz „dawaj idziemy na herbatę”, weź ją za rękę i zacznij iść w stronę, w którą chcesz (najlepiej w stronę twojego domu). W klubie może to być „dawaj pójdziemy w cichsze miejsce” albo „chodź po wodę”.

Speed date kończy się albo numerem, albo u ciebie w domu. Możesz też ją wziąć do siebie do domu na randkę, np wino czy film, ale rób to tylko wtedy kiedy dziewczyna daje ci dużo uwagi i zainteresowania czyli ioi (indicators of interest). W klubie idziesz z nią na loże i podobny scenariusz.

Jeśli dziewczyna się śpieszy albo szuka koleżanek (jeśli to nie jest shit test, uważaj na to), to wymień się z nią kontaktami – FB, albo numer. Wyciągnij telefon i powiedz jej żeby się wpisała. Zanim odejdzie postaraj się umówić z nią na randkę w innym terminie, albo na spotkanie później w nocy.

Close:

Są trzy rodzaje:

 • pull – zabierasz dziewczynę do siebie
  1. Wyjdź z dziewczyną z klubu, daj jej powód dlaczego np. „chodź do baru obok jest naprawdę zajebisty”
  2. Idź w stronę twojego domu. Jeśli jest daleko, weź ubera, albo mów, że to jest tuż za rogiem, dwie minuty stąd, itp.
  3. Bar ma nie istnieć tak naprawdę, idziecie do ciebie i dziewczyna o tym wie, ale wyszłaby na dziwkę gdybyś zaproponował pójście do ciebie.
  4. Pod twoją chatą wymyśl powód żebyście weszli do ciebie, np. muszę ci coś pokazać
  5. Kiedy już wejdziecie do ciebie daj jej się oswoić z sytuacją i powoli eskaluj, aż dojdzie do seksu.
 • jej miejsce – idziesz z nią do niej
 • numer – wymieniasz się numerami/fb

Taktyka:

 • Kluby: wejdź do klubu wcześnie, bądź jedną z pierwszych osób, ale też nie za wcześnie. Gadaj z ludźmi. Im więcej ludzi przyjdzie tym bardziej bądź fizykalny i dotykaj dziewczyny.
 • Dg: znajdź miejsce z dużą ilością ludzi.
 • Inner game: Jesteś wystarczający. Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być. Nie musisz nic robić żeby zasługiwać na dziewczynę. Bądź zgodny ze swoimi emocjami i myślami. Mów to co myślisz i rób to co czujesz.
 • Mindset: Nigdy się nie poddawaj. Bądź otwarty i szczęśliwy. Nie rób tego za karę. Doceniaj swój postęp. Zaufaj procesowi.
 • Logistyka: Zawsze musisz wiedzieć jakie plany ma dziewczyna w danym momencie

Podobne wpisy