PROSTA FORMUŁA NA TO, JAK DOPROWADZIĆ KAŻDĄ RANDKĘ DO SEKSU

Jak często zdarza ci się, że zabierasz dziewczynę do domu i nie wiesz co zrobić, żeby poszła z tobą do łóżka? Od dawana analizuje to, w jaki sposób najszybciej i najłatwiej doprowadzić randkę do seksu. Wnioski, do których doszedłem sprawiają, że obecnie 80% moich randek kończy się seksem po 20 minutach od wejścia do domu.

Najciekawsze jest to, że atrakcyjność i wartość dziewczyn, z którymi sypiam, cały czas idzie do góry i wcale nie trafiam na bardziej otwarte dziewczyny. Wręcz przeciwnie! Większość dziewczyn, z którymi się spotykam zawsze po seksie mówi mi, że nie wierzą w to, jak łatwo mi poszło dobranie się do nich.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że formuła, którą opracowałem jest niesamowicie prosta. Dosłownie wystarczy, że przeczytasz ten post i zastosujesz rady, o których mówię, żeby twoja następna randka skończyła się seksem. Przejdźmy do formuły:

  1. Odpowiedni poziom raportu
  2. Przełamanie bariery fizycznej
  3. Sprawdzenie poziomu uległości
  4. Zbudowanie fizycznego raportu
  5. Tranzycja do seksu

1. ODPOWIEDNI POZIOM RAPORTU

Zanim zaczniesz eskalować fizycznie, musisz zbudować z dziewczyną dobry raport. Raport oznacza, że dobrze się czujecie ze sobą i że się dogadujecie. Jeśli widzisz, że rozmowa się klei, to w międzyczasie przejdź do następnego kroku.

2. PRZEŁAMANIE BARIERY FIZYCZNEJ

Podczas budowania raportu, kiedy widzisz, że dziewczyna pozytywnie na ciebie reaguje, jest to moment kiedy powinieneś przełamać barierę fizyczną. Dotknij ją w ramię i przytul, np. dziewczyna coś mówi, ty mówisz „wow to było urocze” i przytulasz ją lub „wow potrzebujesz w takim razie trochę przytulania” i przytulasz ją. Jeśli chodzi o dotknięcie w ramię to np. mówisz coś i żeby podkreślić to co mówisz kładziesz jej rękę na ramieniu. Kiedy widzisz, że pozytywnie na to reaguje, przechodzisz do następnego kroku.

3. SPRAWDZENIE POZIOMU ULEGŁOŚCI

Teraz kiedy przełamałeś już pierwsze lody i dogadujecie się ze sobą, pora na sprawdzenie czy dziewczyna jest gotowa na mocniejszą eskalację. Robisz to stosując test uległości. Jak wygląda test uległości: bierzesz rękę dziewczyny i zaczynasz ją masować lub bawisz się jej włosami. Dotykasz jej twarzy, masujesz szyje, bierzesz jej nogi na siebie itp. Jeśli dziewczyna ulega twojej eskalacji, to znak, że jest gotowa na więcej.

4. ZBUDOWANIE FIZYCZNEGO RAPORTU

Teraz chcesz żeby twój dotyk stał się dla niej czymś normalnym, więc kiedy dziewczyna pozytywnie reaguje na twój test uległości nie przestawaj eskalować. Masuj jej nogi, przyciągnij ją do siebie tak żebyście się przytulali, itp. Kiedy widzisz, że jest jej z tym komfortowo, przejdź do ostatniego kroku.

5. TRANZYCJA DO SEKSU

Kiedy już dotyk pomiędzy wami stał się normalny i trwa, to chcesz, żeby stał się seksualny. Najprostszy sposób na to, to pocałunek, taniec lub masaż. Podczas tańca bardzo łatwo jest pocałować dziewczynę, a fakt, że zrobisz jej masaż jest świetnym argumentem, żebyście zaczęli się rozbierać. Kiedy już interakcja stała się seksualna, nie bój się iść do przodu, ściągnij swoją koszulkę potem jej, zacznij jej robić dobrze, wyciągnij penisa, zdejmij jej majtki , i bum, nagle się ruchacie.

Ważne jest to, żebyś zachował stabilne tempo eskalacji. Nie chcesz eskalować za wolno, ale też nie chcesz być w pośpiechu. Daj się dziewczynie podniecić i zrelaksować. Jeśli w którymś momencie widzisz definitywny opór, wtedy zastopuj to co robisz, zbuduj więcej raportu, a następnie spróbuj ponownie.

Ostatnia uwaga! Pamiętaj, że dziewczyna nigdy nie powie „tak” na eskalację. Albo powie „nie”, albo nic i dopóki „nie” nie jest poważne, to możesz eskalować dalej. Dziewczyna nigdy nie weźmie na siebie odpowiedzialności za seks, więc to ty musisz to zrobić. To jest kompletna formuła na to, żeby doprowadzić każdą randkę do seksu. Jeśli natomiast chciałbyś poznać formułę na to jak mieć mnóstwo przepięknych i inteligentnych dziewczyn w swoim życiu, to czytaj dalej.

Jeżeli chciałbyś wiedzieć jak możesz znaleźć dziewczynę, naprawić swój mindset i przerwać swoją wielomiesięczną lub wieloletnią passe niespania z żadną kobietą, to zapisz się na Darmową Konsultację. Podczas naszej rozmowy dowiesz się jaki jest twój największy problem, przez który nie masz takich wyników z kobietami, jakie chciałbyś mieć. Ustalimy twoje cele, marzenia związane z relacjami i na koniec rozmowy powiem ci jak możesz je osiągnąć. Jeśli czujesz się teraz źle ze swoimi rezultatami i chcesz je naprawić, to zapisz się już teraz!

Podobne wpisy