PROSTA FORMUŁA NA TO ŻEBY TWOJE RANDKI Z TINDERA ODBYWAŁY SIĘ U CIEBIE W DOMU

Każda moja randka z tindera odbywa się u mnie w domu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoje randki też tak wyglądały! Jeśli więc nie chcesz już więcej chodzić z dziewczynami na spacery i na kawę i zamiast tego wolisz iść z nimi od razu do domu gdzie możecie uprawiać seks po 15 minutach, to ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

Zacznijmy od tego dlaczego dziewczyny zawsze wchodzą do mojego mieszkania, a tobie dają wymówki. Powód jest prosty – sprawiam że czują się komfortowo z wejściem do mnie. Jak to zrobić? Formuła jest prosta i wygląda tak:

OMIŃ OBIEKCJE

Zaczynam od pisania i umawiania się. Zawsze umawiam się z laską na coś co możemy robić u mnie w domu: napić się wina, herbaty, kakao, może masaż, a potem upewniam się żeby nie uruchomić w lasce poczucia winy. Nie chcesz żeby w tym czasie obawiała się, że wyjdzie na dziwkę, więc nigdy nie używam zdań: „idziemy do mnie”, „zrobimy to u mnie”.

Zamiast tego mówię np: „mieszkam na rynku”. Kiedy dziewczyna pyta gdzie idziemy, czy gdzie napijemy się herbaty, mówię: „mieszkam obok” czy „mieszkam na rynku”. Najlepsza sytuacja jest wtedy kiedy laska nie jest do końca świadoma gdzie będziecie robić to co macie zrobić razem. Jedyne czego powinna być świadoma to co będziecie robić.

ZBUDUJ ZABAWĘ I PRZEWÓDŹ

Kolejnym krokiem będzie umówienie się 5 – 10 minut drogi od twojego miejsca zamieszkania. Chcesz mieć trochę czasu żeby zbudować wystarczający raport z dziewczyną, zanim przyjdzie czas na wejście do domu. Od razu jak się spotkacie zbuduj zabawę, opowiedz jej jakąś spoko historię, pożartuj trochę z nią, powiedz, że jest spoko itp. Cały czas powinieneś przewodzić i iść powoli w stronę twojego mieszkania.

ZASADŹ PULLA I ROZBIJ WYMÓWKI

Kiedy już twoja klatka będzie blisko, to wtedy zasadź pulla, np:
ty: lubisz kakao?
ona: tak
ty: możemy się napić – i zacznij iść w stronę swojej klatki jak gdyby nigdy nic.

Jeśli zapyta gdzie idziecie, to powiedz, że mieszkasz tutaj i pokaz jej gdzie. Teraz będzie bardzo ważny moment. Kiedy robisz to wszystko, nie możesz się wahać ani przez chwilę. Musisz w 100% wierzyć, że laska wejdzie i cały czas iść w stronę twojej klatki. Nie zatrzymuj się. Kiedy już jesteś pod klatką musisz założyć, że wejdzie. Zacznij otwierać drzwi i sam wejdź. Jeśli widzisz, że dziewczyna nie czuje się pewnie i że pojawią się jakieś wymówki, to:

1. Powiedz: wyślij mój adres swojej najlepszej przyjaciółce jak się cykasz
2. definitywnie oznajmij, że to jest jedyna opcja żebyście weszli i nie będziesz z nią chodził po dworze itp. oczywiście zachowaj też pozytywny vibe. Pamiętaj, że cały czas musisz przewodzić i lekko iść do przodu, jeśli pojawią się jakieś wymówki, to rozbij je i tyle.

A co jeśli dziewczyna nie zgodzi się na umówienie się na np: wino? Umów się na spacer i postępuj tak samo tylko wydłuż spacer zanim będziesz pod mieszkaniem.

Pamiętaj: kobiety zawsze mówią to co myślą i robią to co czują.

Gratuluję, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, to udało ci się zabrać dziewczynę do domu. To tyle w tym wpisie. Jeśli wypróbujesz tej formuły, to daj znać w komentarzu jak poszło.

Przypominam o naszym projekcie mentoringowym, w którym uczymy Cię krok po kroku jak co drugi dzień przyprowadzać do domu dziewczyny z tindera. Rezultaty naszych studentów przerastają nasze oczekiwania. Już w pierwszym tygodniu nasi studenci zaczynają chodzić na randki.

Z uwagi na ograniczoną liczbę coachy w naszym teamie, mamy również ograniczoną liczbę miejsc, więc jeśli chciałbyś się załapać na zmianę życia i dowiedzieć się więcej, to kliknij przycisk poniżej i zarezerwuj darmową konsultację, na której ktoś z naszego teamu odpowie na wszystkie twoje pytania.

Podobne wpisy