PRZECZYTAJ TEN POST I ZRÓB SWÓJ PIERWSZY W ŻYCIU TRÓJKĄT!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie to uczucie kiedy dwie piękne dziewczyny robią ci loda, albo jak zajebiste by było słuchanie w łóżku jęków dwóch dziewczyn na raz?

Z mojego własnego doświadczenia mogę cię zapewnić, że jest to jedno z najlepszych uczuć na świecie i każdy mężczyzna powinien go doświadczyć, ale pewnie pomyślisz sobie teraz „no dobra ale jak mam to zrobić?” Tu właśnie przychodzi kolej na mój poradnik odnośnie trójkątów.

Od paru lat regularnie ogarniam trójkąty, czy to z moimi fuckfriendkami, dziewczyną, albo z randomowymi laskami z tindera. Kiedyś oczywiście tak nie było, ale po paru latach researchu na temat kobiecej psychologii i uczenia się dynamiki społecznej mogę śmiało powiedzieć, że trójkąty są dla mnie łatwe.

I najlepsza część – dla ciebie też mogą stać się codziennością. Wystarczy że przeczytasz ten poradnik i wdrożysz w życie wiedzę w nim zawartą… nie przedłużając, zapraszam do lektury.

MINDSET I FILOZOFIA TRÓJKĄTÓW

Podstawową rzeczą, której nauczyłem się jeśli chodzi o trójkąty jest mindset. Musisz zrozumieć i przekonać sam siebie, że trójkąty są czymś normalnym. Dopóki uważasz trójkąt za coś wielkiego, nie będziesz w stanie go zrobić. Jeśli nie masz problemu z seksem z jedną dziewczyną, a potem kiedy indziej z drugą, to czemu masz problem z obiema naraz? Po prostu za dużo myślisz!

Podstawowa zasada trójkątów nr 1: po prostu spróbuj go zrobić. Nie myśl nad jakąś niesamowitą taktyką, a po prostu zaufaj, że dziewczyny lubią seks i lubią ciebie. Czemu więc nie miałyby chcieć z tobą zrobić trójkąta!

Druga żelazna zasada trójkątów to, wyobraź sobie, że dwie dziewczyny, które gejmujesz są jedną… dlaczego? Podstawowym błędem podczas trójkąta jest zakładanie, że jest czymś niesamowitym. Jeśli natomiast przespałeś się w życiu już z jedną dziewczyną i z drugą osobno, to teraz wystarczy, że będziesz te dwie dziewczyny gejmował tak jakby były jedną tą samą dziewczyną. Oczywiście będą różne i będą różnie reagować, ale traktuj to wszystko jako różne reakcje tylko jednej dziewczyny, nie dwóch.

JAKIE SĄ MOŻLIWE SCENARIUSZE, W KTÓRYCH TRÓJKĄT MOŻE SIĘ ZDARZYĆ

TRÓJKĄT Z DWIEMA FUCKFRIENDKAMI

Ten rodzaj trójkąta polega na tym, że zapraszasz do siebie do domu dwie dziewczyny, z którymi już spałeś i próbujesz zrobić trójkąt. Filozofia jest prosta – zaproś dwie swoje ff”ki pod pretekstem imprezy, chilloutu i zacznij się do nich dobierać…

TRÓJKĄT Z FUCKFRIENDKĄ/LUB TWOJĄ DZIEWCZYNĄ I JEDNĄ NIEZNANĄ LASKĄ

Ten rodzaj trójkąta polega na tym, że jedna z dziewczyn podczas trójkąta spała już z tobą, a druga nie. Jest bardzo ważna rzecz jeśli chodzi o ten rodzaj trójkąta – podczas seksu musisz skupić się na dziewczynie, z którą już wcześniej spałeś. Jeśli tego nie zrobisz, może poczuć się mega urażona.

Drugą kwestią jest to czy dziewczyna, z która już spałeś jest po twojej stronie czy nie. To samo tyczy się poprzedniego scenariusza tylko, że wobec obu dziewczyn. Teoretycznie chcesz żeby obie laski były nastawione na trójkąt albo chociaż twoja main, natomiast to nie jest konieczne.

Wiele moich trójkątów odbyło się w sytuacji, w której laski były totalnie negatywnie nastawione do trójkątów i do siebie, więc rozwiązanie jest proste. Jeśli czujesz, że twoja main albo obie ff”ki, mogą być nastawione pozytywnie na trójkąt, to pogadaj z nimi, ale rozbij to na małe kroki. Najpierw wspomnij o całowaniu i seksie z innymi dziewczynami, Są na to 3 możliwe reakcje:

  1. lubię
  2. może
  3. nie lubię

Nigdy nie diluj z „nie lubię”. Olej po prostu temat w tym momencie i tyle. Nie dyskutuj. W przypadku „może”, musisz przekonać dziewczynę, że to będzie zajebiste i zabawne doświadczenie, które będzie mega przyjemne dla niej. Natomiast w przypadku czystego „tak/chcę/lubię”, zaangażuj dziewczynę w szukanie laski na trójkąt.

Co jeśli obie laski się nie lubią i nie lubią trójkątów? Nic, dalej możesz robić z nimi trójkąty, tylko zamiast skupić na tym jaki to trójkąt jest zajebisty, skup się na tym jaki to ty jesteś zajebisty. Laski zrobią z tobą trójkąt dlatego, że są podniecone i chcą się ruchać i nie ważne jest dla nich czy będziesz ruchał jeszcze jedną laskę przy okazji.

Muszę cię jednak ostrzec. Jeśli nie jesteś bardzo ogarnięty z umiejętnościami socjalnymi, to w takiej sytuacji laski mogą się mega na ciebie wkurzyć. Zwracaj uwagę na to jak się czują i bądź gotowy na to, że mogą przestać chcieć się z tobą spotykać jeśli zrobisz coś źle.

TRÓJKĄT Z DWIEMA NIEZNANYMI DZIEWCZYNAMI, KTÓRE ZNAJĄ SIEBIE

Ten rodzaj trójkąta jest dość specyficzny, dlatego że możesz trafić na laski o różnym poziomie zdecydowania na trójkąt, dokładnie jak w poprzednim scenariuszu.

  1. zdecydowane
  2. może
  3. niezdecydowane

Jeśli laski są zdecydowane na trójkąt, to jedyne co musisz zrobić żeby domknąć trójkąt, to mieć na tyle wartości i pewności siebie, żeby chciały go zrobić z tobą. Potem wystarczy już tylko znaleźć się w intymnym miejscu i zacząć eskalować

W drugim i trzecim przypadku będzie inaczej. Żeby wyszedł trójkąt, musisz je gejmować tak jak nowo poznaną dziewczynę, czyli od początku ustalić ramę, powoli eskalować, kalibrować, sprawić żeby cię goniły i doprowadzić do seksu. Tutaj właśnie najbardziej przyda się mindset żeby traktować dwie dziewczyny jak jedną.

JAK DOPROWADZIĆ TRÓJKĄT DO SKUTKU

SZUKANIE DZIEWCZYN NA TRÓJKĄT

Będą 3 opcje na to żebyś znalazł dziewczynę na trójkąt. Zalicz jedną i drugą dziewczynę osobno i zaproś je razem do siebie. Weź swoją main girl i zaangażuj ją w szukanie dziewczyny na tinderze. Niech ustawi sobie status bi i po prostu gejmuje laski na randkę. Może dać w opisie info o trójkącie, ale może też nie dawać, bo laski się i tak domyślą o co chodzi.

Jeśli twoja main nie jest na tyle zdecydowana, to sam ustaw się z jakąś laska z tindera u ciebie, pod pretekstem normalnej randki i niech twoja main dołączy w trakcie randki.

Trzecia sytuacja będzie w dużym stopniu fartem, dlatego że jakimś cudem musisz poznać dwie koleżanki. Teoretycznie dobry sposób, to zaliczyć jedną laskę, zapytać się o jej koleżanki i ustawić się w trójkę. Nie na seks, ale tak po prostu.

Natomiast druga opcja, żeby trochę przyspieszyć proces, zawsze jak piszesz na tinderze, to bierz kontakt i pytaj ją co teraz robi. Jest 20% szans, że siedzi z koleżanką i wtedy po prostu poruszasz temat, że w sumie można by się było spotkać w trójkę. W ramach przykładu załączam moje screeny (spróbuj do nich zadzwonić i pogadać z obiema naraz)

RAMA

Kolejnym ważnym punktem, będzie rama interakcji. Rama to to, co wszyscy w grupie myślą o sobie i o sytuacji. Co dziewczyny powinny myśleć o sytuacji i trójkącie: to jest zabawa, zajebiste doświadczenie, które albo będzie zajebiste, albo nas do siebie zbliży (w przypadku, gdy robisz trójkąt z dziewczyną).

Musisz ustalić z dziewczynami tę ramę. Dopóki coś jest podniecające i zabawne, dziewczyna zawsze na to pójdzie.

RAPORT W GRUPIE – POMIĘDZY TOBĄ I NIMI ORAZ TYLKO POMIĘDZY NIMI

Bardzo ważny jest raport w grupie. Musisz zadbać o to, żeby laski się polubiły. Jeśli znasz jedną z nich lub obie, to pogadaj z nimi żeby były miłe dla tej drugiej, dawały jej komplementy i same eskalowały (o ile to możliwe). Musicie wszyscy czuć się ze sobą dobrze i na luzie.

ESKALACJA

Eskalacja w większości przypadków jest mega prosta, po prostu to zrób. Przeczytaj post o eskalacji:

https://socialdynamics.pl/prosta-formula-na-to-jak-doprowadzic-kazda-randke-do-seksu/

Zastosuj to samo tylko na obu dziewczynach jednocześnie. Jedyny przypadek, w którym możesz postępować trochę inaczej, to kiedy dziewczyny są negatywnie nastawione do trójkąta. Wtedy do samego końca staraj się eskalować tak, żeby jedna się nie zorientowała, że eskalujesz drugą, do czasu aż na maksa się nie podniecą. Jak będą już podniecone, to będą mieć wyjebane.

Tu natomiast macie link do mojego field reporta (historii) z trójkąta:
https://www.facebook.com/groups/377819466474782/posts/689408805315845/

Pozdrawiam Kamil z Social Dynamics

Podobne wpisy