Znaczenie intencji w podrywie i w życiu

Większość ludzi myśli, że proces nauki pickupu wygląda tak, że przechodzimy od etapu do etapu i na końcu uczymy się jak zaliczać laski. Uczymy się po kolei otwarć, kalibracji, budowania kontaktu, brania numerów, umawiania na randki, budowania seksualności i dopiero na końcu przychodzi pora na uczenie się jak doprowadzać do seksu.

Ludzie myślą, że początkujący muszą zaczynać od najłatwiejszych rzeczy i uczyć się ich po kolei, a zaliczania lasek jest dla zaawansowanych, dopiero kiedy opanujesz pierwsze etapy interakcji. Moim zdaniem jest odwrotnie. Proces pracy nad pickupem dla początkującego powinien wyglądać tak, że zajmuje się on samym pullem, samym skupieniem na intencji zaliczania dziewczyn.

Musisz trzymać się swojego celu i wyjść na miasto

Dopiero kiedy masz jasną intencją i podejmiesz działanie, możesz tak naprawdę odkryć z czym masz problem, jakie są Twoje punkty styku. Być może wcale nie potrzebujesz uczyć się kalibracji, otwierania, budowania wartości itd. bo już to potrafisz…

Kiedy zakładasz z góry, że musisz się czegoś nauczyć, to na pewno będziesz miał problem z tą rzeczą. Twój umysł specjalnie będzie stwarzał problemy, żebyś mógł nad nimi pracować. Sam się łapię bardzo często na tym i widzę dużo gości, którzy wpadają w wieczną kalibrację, wieczne ćwiczenie pickupu.

Jak ich słyszę, to myślę sobie „wow, to jest zajebiste co oni robią z tymi dziewczynami, potrafią budować swoją wartość, kalibrować, łączyć sety itd”. Ale rzadko ruchają te dziewczyny, bo są tu po to, żeby sobie poćwiczyć pickup, przez co trafiają na barierę sukcesu.

Ich game jest przekolorowany, ale nie mają tego głównego celu i nie przecierają głównej ścieżki do cipki. Kiedy masz jasny cel i do niego dążysz, może okazać się, że potykasz się często na którymś z etapów pickupu/odkrywasz swój punkt styku. Wtedy to oczywiste, że należy nad nim pracować, żeby przyśpieszyć proces, ale ciągle pamiętaj o swojej intencji! Trzymaj ją, a uczenie traktuj jako dodatek, który przyśpieszy osiąganie wyników.

Wyobraź sobie wymarzone życie

Zastanów się jak wyglądałaby najbardziej epicka wersja twojej rzeczywistości/osobowości. Zapisz ją sobie, przemyśl jak najwięcej szczegółów, mów że już jesteś w tej rzeczywistości, że już jesteś tą osobowością i puść całkowicie pożądanie tego żeby się w niej znaleźć i stać się taką osobą. Wtedy ta wizja zacznie się wypełniać przez co zaczną się tworzyć powody/potwierdzenia tego, że jesteś tą epicką osobowością.

Ktoś mnie zapytał „jak mogę mówić, że rucham pełno lasek skoro tak nie jest i to byłoby zbyt odrealnione? Zamiast zajmować się od razu logistyką na pulla muszę zająć się czymś realnym, czyli tym, żeby poćwiczyć otwieranie dziewczyn na mieście…”

Twoje myśli kreują twoją rzeczywistość

Pamiętaj, to kim myślisz, że jesteś tworzy powody na to, że jesteś taką osobą!!! Żeby być alfonsem, musisz najpierw zacząć żyć tak jakbyś już był alfonsem. Bądź alfonsem bez powodu. Nie szukaj powodów. Jedynym powodem dla którego jesteś alfonsem, powinno być to, że jesteś alfonsem! To wystarczy.

Namacalne powody stworzą się same kiedy będziesz myślał o sobie w ten sposób. Zapisz afirmacje, wypowiadaj je głośno co doda im większej mocy. W jednej chwili możesz mieć tylko jedną myśl. Jeżeli złapiesz się na tym, że myślisz, albo mówisz o sobie coś co nie pokrywa się z chcianym mindsetem, to podmień to.

Czytaj swoje afirmacje codziennie, wklej sobie do celów zdjęcia gości z wieloma laskami i wyobrażaj sobie, że to już jesteś Ty – 100% pewności!

Żyj w tej odrealnionej rzeczywistości, a stanie się realna

Kilka afirmacji. które mogą być pomocne:

  • jestem najlepszym puasem na świecie
  • jestem zajebistym facetem – kobiety mają farta, że mogą się ze mną spotykać
  • jestem najważniejszą osobą w relacji. Robię tylko to na co mam sam ochotę
  • mam cały harem kobiet
  • mam pełną obfitość kobiet 10/10
  • każda kobieta chcę zostać moją dziwką
  • każda kobieta ma w swojej głowie obraz idealnego faceta i ja nim jestem
  • pieprze się z najlepszymi laskami.

Poza afirmacjami zrób coś co fizycznie wskazuje na to, że masz wiele kobiet. Kup sobie jednorazowe szczoteczki do zębów, płyn do demakijażu, zrób w pokoju nastrój jakbyś był w burdelu. Twoje środowisko, w którym przebywasz powinno wskazywać na to, że codziennie zaliczasz nową dziewczynę. Przed wyjściem na miasto wizualizuj sobie to, że pieprzysz się dzisiaj z jakąś dziewczyną. Zawsze miej z góry zaplanowaną logistykę i sposób na pulla zanim jeszcze wyjdziesz z domu.

Zapraszam do naszego mentoringu. Więcej info poniżej:

Podobne wpisy